Jedno po drugim

Jedno po drugim -  Ruth Ware

Jeśli uważasz, że Agatha Christie jest niekwestionowaną królową kryminału, to książka Jedno po drugim jest właśnie dla Ciebie! Brytyjska autorka, Ruth Ware, jest przez wiele redakcji, a także koleżanki i kolegów po piórze, a co najważniejsze – przez czytelników – nazywana Agathą Christie nowego pokolenia. I my się z tym zgadzamy!

 

 

 

O czym jest książka Jedno po drugim?

Grupa współpracowników z innowacyjnego start-upu, kilometry stoków narciarskich, butikowy hotel w samym sercu Alp i znakomita obsługa. Brzmi jak przepis na perfekcyjny wyjazd służbowy? To tylko pozory.

 

Do luksusowego domku w dolinie St. Antoine przyjeżdżają pracownicy i udziałowcy technologicznego start-upu Snoop. Zespołem opiekuje się Danny – ceniony kucharz oraz Erin – gospodyni ośrodka. Plan wyjazdu jest doskonale opracowany. Wszystko jednak się komplikuje za sprawą pewnej oferty. W grę wchodzą niewyobrażalne pieniądze, a pracownicy dzielą się na dwa obozy. Napięcie rośnie i przeradza się w realny konflikt. Do tego śmiercionośna lawina odcina domek od świata zewnętrznego. W niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejne osoby. Pomoc jednak nie nadchodzi.

 

Pięć dni później świat obiega informacja o tragedii we francuskim kurorcie narciarskim – według BBC zginęła czwórka Brytyjczyków, a dwie osoby zostały ranne. Jak doszło do tej tragedii? Czy ktokolwiek zdoła ocaleć? Przeczytacie o tym w najnowszym thrillerze psychologicznym autorstwa Ruth Ware.

Dlaczego warto kupić książkę Jedno po drugim?

  • Przeczytasz mrożącą krew w żyłach powieść, od której nie sposób się oderwać.
  • Zrozumiesz, dlaczego książkami Ruth Ware zachwyca się cały świat.
  • Odkryjesz, dlaczego Ruth Ware nazywana jest Agathą Christie naszych czasów.

Jak wygląda książka Jedno po drugim?

 

Thriller psychologiczny autorstwa Ruth Ware to książka w miękkiej oprawie. Fiolet dominujący na okładce jest pięknie dopełniony przez czerń i biel. Tytuł i nazwisko autorki są pokryte błyszczącym lakierem. Jedno po drugim świetnie się prezentuje na regale obok dwóch wcześniejszych książek brytyjskiej autorki – Pod kluczem oraz Śmierci pani Westaway. Koniecznie musisz mieć je wszystkie!

Kim jest autorka książki – Ruth Ware?

Ruth Ware, zanim została pisarką, pracowała jako kelnerka, nauczycielka angielskiego, sprzedawczyni w księgarni i publicystka. Swój pierwszy thriller opublikowała w 2015 roku w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu napisała już sześć bestsellerowych książek o tematyce kryminalnej. Chcesz poznać bliżej autorkę? Koniecznie odwiedź jej profil na Instagramie – często uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej pracy.

Komu spodoba się książka Jedno po drugim?

Książka Jedno po drugim to idealny wybór dla fanów thrillerów, kryminałów, a zwłaszcza wielbicieli książek królowej tego gatunku – Agathy Christie. Powieść przypadnie do gustu także miłośnikom Alp i jazdy na nartach (nie tylko po wyznaczonych szlakach) – element zaskoczenia i podwyższonej adrenaliny gwarantowany! Znasz kogoś, kto interesuje się start-upami i innowacyjnymi aplikacjami? Z pewnością ucieszy się, gdy otrzyma od Ciebie w prezencie książkę Jedno po drugim.