Czytam sobie. Pierwsze słowa. Zestaw edukacyjny

Czytam sobie. Pierwsze słowa. Zestaw edukacyjny -  Rafał Witek, Anna Buchner

Zastanawiasz się, kiedy zacząć naukę czytania w domu? Bestsellerowa seria „Czytam sobie” to sposób na naukę czytania poprzez zabawę już dla przedszkolaków! W zestawie edukacyjnymPierwsze słowa” znajdziesz starannie przygotowane materiały do nauki czytania dla najmłodszych.  

 
Czytam sobie. Pierwsze słowa. Zestaw edukacyjny” to rozwijający pakiet przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Znajdziesz w nim: 
● książeczkę „Doktor Ola. Czytam sobie. Poziom 1” Rafała Witka; 
● ruchomy alfabet, czyli karty z literami umożliwiające samodzielne układanie słówek; 
● 60 kart edukacyjnych do nauki czytania z książką, w tym 15 kart z obrazkami z książki autorstwa Ewy Poklewskiej Koziełło, 15 kart ze słówkami, 15 kart kontrolnym z obrazkami i podpisami, 15 kart z rymami; 
● dużą planszę z alfabetem; 
● książkę z poradami dla rodziców „Od pierwszej litery do pierwszego zdania”, która ułatwi opiekunom pracę z dzieckiem. 
 
Książeczka „Doktor Ola. Czytam sobie. Poziom 1” została napisana krótkimi, prostymi zdaniami uzupełnionymi ćwiczeniami z głoskowania, by ułatwić maluchom naukę czytania. Podczas lektury dzieci poznają 23 podstawowe głoski, a wciągający tekst o długości krótszej niż 200 wyrazów nie zniechęci początkujących czytelników.  
 
Pięknie ilustrowane karty edukacyjne pomogą w nauce czytania bez stresowania i przyswojeniu alfabetu. W książce dla rodziców zawarto wartościowe wskazówki, jak wykorzystywać karty i kart uczyć dziecko czytania poprzez rozwijającą zabawę. .
 
 
Dla rodzica: 
* Książka z poradami „Od pierwszej litery do pierwszego zdania” wspomagająca rodziców w pracy z dzieckiem 
 
Zestaw jest częścią cenionej przez rodziców i nauczycieli serii Czytam sobie.