Mama na 5. Przybij piątkę. Daisy Upton. Insignis 2021

Mama na 5 - Daisy Upton

Must have każdego rodzica, czyli genialne pomysły na proste zabawy z dziećmi.

Brytyjski bestseller „Mama na 5. Przybij piątkę!” Daisy Upton już niebawem w polskich  księgarniach.

 

Dzieci są wspaniałe, słodkie, szczere i przynoszą wiele radości – nie bez kozery nazywamy je pociechami. Często jednak nie do końca wiemy, jak spędzić z nimi czas, czym je zająć, być może nawet przeraża nas wizja, że pół dnia zajmie nam główkowanie nad (koniecznie) edukacyjnym zadaniem, a dziecko je całkiem oleje, załamka, czy też wydamy kolejne dziesiątki złotych na najmodniejsze zabawki, które maluch zaraz rzuci w kąt.

 

Tymczasem okazuje się, że zabawy mogą być proste, a ich przygotowanie może zająć nam jedynie 5 minut. Co ważniejsze, to samo dotyczy sprzątania po fakcie! Książka „Mama na 5. Przybij piątkę!” to kopalnia przepisów na ponad 150 aktywności sprawiających mnóstwo radości i dzieciom, i wam. Dzieciaki to też ludzie, tylko skąpych rozmiarów, i wspaniale jest móc z nimi dzielić frajdę! Na dodatek Daisy Upton proponuje gry i zabawy, do których przygotowania wystarczą domowe przedmioty, a bardzo często tylko papier i coś do pisania, wow! Krótko mówiąc: prostota, zero bałaganu, oszczędność czasu, zdążycie nastawić pranie i wypić filiżankę herbaty i wszyscy będą świetnie się bawić. Win – win!

 

Satysfakcjonujące rodzicielstwo to marzenie wielu z nas. Wcale nie musi ono oznaczać przekazywania małym latoroślom „wielkich mądrych rzeczy”, nie trzeba też mieć dyplomu artystycznego ani tego z cierpliwości. Wystarczy poświęcić dzieciakom dosłownie 5 minut pełnego zaangażowania i uwagi. Takie podejście niezwykle odciąża przytłoczonych rodziców, dzieci zaś dzięki zamieszczonym w książce pomysłom same zainteresują się proponowaną im niepostrzeżenie aktywnością, będą wybornie się bawić i jednocześnie rozwijać umiejętności z zakresu motoryki, czytania i liczenia, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Znajdziecie tu propozycje zabaw w wannie, na plaży czy w parku - na deszczowy dzień czy dłuuugie popołudnie. No i oczywiście w kuchni i salonie! Przeznaczone są dla maluchów w wieku od roku do pięciu lat, ale chętnie biorą w nich udział również starsze dzieci. Co ważne, doskonale sprawdziły się w czasie długotrwałego już zamknięcia w czasie pandemii – czy może być bardziej wymagający test? Podnoszenie na duchu i rodziców, i dzieci zyskało dodatkową wielką wartość.

 

Kim jest Daisy Upton?

Mieszkająca w Chesire autorka „Mamy na 5. Przybij piątkę!” to matka dwójki dzieci – sześcioletniego Ewana i czteroletniej Florence; jedna z bardziej znanych w Wielkiej Brytanii blogerek (Five Minute Mum) i podkasterek (Not another Mummy).Wcześniej była dziennikarką sportową, ale podczas jednego z dziecięcych meczów piłki nożnej odkryła powołanie do zajmowania się szkrabami i zaczęła pracować jako asystentka nauczyciela nauczania początkowego.

 

Daisy wykorzystała swoje doświadczenie, żeby dzielić się pomysłami na zabawy dla małych dzieci. Oferowała w ten sposób pomoc najpierw własnym przyjaciołom, a odkąd przeniosła się do sieci w 2018 roku, pomaga rodzicom na całym świecie. W czasie pandemii liczba jej followersów sięgnęła już niemal 200

 

 

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!

http://bit.ly/mama-na-5


Postaw mi kawę na buycoffee.to