Warszawskie Targi Fantastyki. Wiosna 2023 -

Warszawskie Targi Fantastyki. Wiosna 2023

Wiosenna edycja Targów to jak zawsze idealne miejsca, aby zachwycić się nietypowym rękodziełem , poznać trendy w wydawniczym świecie fantastyki oraz spotkać swoich ulubionych twórców i rzemieślników . Na stoiskach naszych Fantastycznych Wystawców będzie można znaleźć każdego rodzaju przedmioty codziennego użytku, artykuły hobbystyczne, książki, gry planszowe, gadżety, biżuterię - wszystko oprószone szczyptą magii .
Czytaj więcej
Warszawskie Targi Fantastyki. Zima 2022 -

Warszawskie Targi Fantastyki. Zima 2022

Już 10-11 grudnia 2022 zapraszamy Was na moc świątecznych  zakupów, wiele inspirujących spotkań i godziny spędzone przy grach bez prądu . Tym razem na każdego z Was, oprócz blisko dwustu stoisk Fantastycznych Wystawców , niesamowitej atmosfery oraz wielu spotkań autorskich, czekać będą strefy stworzone przez większe i mniejsze wydawnictwa gier planszowych z całej Polski oraz panele z Gośćmi ze świata gier bez prądu! Zimowa edycja Targów Fantastyki będzie również idealną okazją, aby zaopatrzyć się gwiazdkowe prezenty dla przyjaciół i bliskich . Na stoiskach naszych Fantastycznych Wystawców będzie można znaleźć każdego rodzaju przedmioty codziennego użytku, artykuły hobbystyczne, książki, gry planszowe, biżuterię, a wszystko oprószone szczyptą magii . Przyjdź i przekonaj się, że znalezienie prezentów idealnych jest proste i przyjemne!
Czytaj więcej
Nakurwiam zen - Maria Peszek

Nakurwiam zen. Maria Peszek. Marginesy 2022

Ale uleczające jest to, że w tej książce–rozmowie nie ma za grosz pretensji ze strony Marii. Jest to rozmowa prowadzona na całkowicie równych prawach i zasadach. To jest ogromny ocean akceptacji i zrozumienia; rozmowa dwójki dojrzałych artystów, którzy przeżyli swoje i mają świadomość jak działa świat, życie i bycie człowiekiem.
Czytaj więcej
Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2022 -

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2022

  Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest jest interdyscyplinarnym festiwalem poświęconym kulturze, inspirowanej szeroko rozumianą fantastyką. Jedną z największych imprez tematycznych w kraju, inspirowaną Festiwalem Fantastyki Falkon, którego jest w pewnym sensie spadkobiercą
Czytaj więcej
Festiwal Grozy i Fantastyki. 6–8 maja 2022  -

Festiwal Grozy i Fantastyki. 6–8 maja 2022 Łódź

Festiwal kierujemy do osób kochających różne odcienie grozy i szeroko pojętej fantastyki, komiksu i kryminału. Będzie to niezapomniany weekend dla miłośników książek, gier, wystaw i filmów. Wszystko w klimacie baśni, fantazji oraz horroru, thrillerów i kryminału.
Czytaj więcej

Konkursy

Konkurs z Wydawnictwem IUVI i PWN
Czas trwania: 27-03-2023 - 02-04-2023