Zapowiedź konkursu. Antologia „7 grzechów głównych” wydana przez kanał ID

7 grzechów głównych - Praca zbiorowa

Telewizja pasożytuje na literaturze, nie daje jej żyć? To nieprawda! Kanał ID postanowił złamać ten stereotyp przygotowując nietypową – bo inspirowaną jednym z jesiennych programów – antologię opowiadań kryminalnych "7 grzechów głównych". Do współpracy zaprosił świetnych polskich pisarzy o wyrazistym stylu, zajmujących się ambitną prozą: Darka Foksa, Małgorzatę Rejmer, Zygmunta Miłoszewskiego, Łukasza Orbitowskiego, Edwarda Pasewicza, Martę Mizuro i Agnieszkę Wolny-Hamkało. Autorzy pisali opowiadania na temat kolejnych grzechów: chciwości, zazdrości, pychy, nieumiarkowania w jedzeniu i piciu, nieczystości, gniewu, lenistwa. Tak oto powstał zbiór zaskakujących historii, w których roi się od zagadek i tajemnic, a napięcie sięga zenitu.

„7 grzechów głównych” to doskonała propozycja na jesienne wieczory. Ci, którzy ulegną pokusie, mogą liczyć na przygodę pełną sekretów, nagłych zwrotów akcji i intelektualnych dociekań. Książka będzie też ciekawym, choć niekonwencjonalnym upominkiem pod choinkę, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kryminału i dobrej literatury. Antologię wzbogacają sugestywne ilustracje cenionej graficzki Agaty Dudek. 

 

Antologię można nabyć w dobrych księgarniach internetowych. Więcej informacji o tej intrygującej pozycji można znaleźć na stronie: http://idpolska.pl/antologia

 

 

W ostatnim, przedświątecznym tygodniu, na profilu Lubię czytać odbędzie się baaardzo grzeszny konkurs, w którym do wygrania będzie aż 10 egzemplarzy antologii.

 

 


Postaw mi kawę na buycoffee.to