W deszczu

W deszczu - Anna Dąbrowska

"W deszczu" - porywająca emocjami, romantyczna historia w aurze deszczowych dni. Losy poszukującego szczęścia i osaczonego przez demony przeszłości Aleksa zachwycą każdego miłośnika powieści obyczajowych z wątkiem autentycznej miłości.

"W deszczu" to najnowsza powieść Anny Dąbrowskiej. Jej głównym bohaterem jest Aleks, który zarabia na życie jako perkusista w popularnym zespole. Przed laty odciął się od dotychczasowego życia i próbował ułożyć sobie życie na nowo dzięki swojej największej pasji - muzyce.

Pewnego dnia Aleks postanawia jednak uporządkować chowaną pod dywan przeszłość i zrozumieć lepiej swoje traumatyczne doświadczenia z czasów młodości. W tym celu przyjeżdża do rodzinnej miejscowości, która dotychczas budziła w nim jedynie traumę. W domu z dzieciństwa bohater chce jednak oczyścić się z niełatwej przeszłości i uporządkować wszystko, co niegdyś wywołało lawinę tragicznych zdarzeń w jego życiu. Pragnie pogodzić się z utraconą miłością i zaakceptować samotny los, ale nieoczekiwanie powrót do rodzinnych okolic przynosi mu nowe uczucie.

Podczas wyjazdu spotyka niezwykłą dziewczynę, która zdaje się być kobietą idealną i mogącą zapewnić Aleksowi długo poszukiwane szczęście. Jednak czy bohater będzie gotowy na kolejne miłosne cierpienia i walkę o drugą osobę? Czy będzie w stanie raz na zawsze odciąć się od przeszłości i rozpocząć nowe życie u boku kogoś, kto może go zranić jak poprzednia ukochana? W blasku deszczowych dni Aleks odkryje jednak, co naprawdę jest dla niego najważniejsze i jaką drogę powinien wybrać, by odnaleźć spełnienie.

Anna Dąbrowska to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek tworzących w gatunku romansu, powieści obyczajowej i młodzieżowej. Znana jest z takich bestsellerowych tytułów jak "Odlecimy stąd", "Jedna chwila", "Zanim zniknę" czy "Nakarmię cię miłością".