Ucieczka niedźwiedzicy

Ucieczka niedźwiedzicy - Joanna Bator

Książka "Ucieczka niedźwiedzicy" zabierze Cię w skomplikowaną i wielowątkową podróż po świecie. Poznaj historię, której celem jest odnalezienie bram do wolności i uwolnienie się od przeszłości.

Powieść "Ucieczka niedźwiedzicy" jest złożona i momentami wydaje się skomplikowana. Liczne postacie pojawiają się i znikają bez ostrzeżenia. Czasem w momentach, gdy są najbardziej potrzebne, a innym razem zupełnie niespodziewanie.

W książce znajdują się opisy wielu interesujących wydarzeń, które są ze sobą w jakiś sposób połączone. Czytelnik może swobodnie wybierać najbardziej interesujące wątki. Jest tu historia kobiety, która szuka idealnego domu dla swojej rodziny, ale również jednookiego licha, który nawiedza pozornie zwyczajną rodzinę, czy tajemniczego japońskiego kochanka, który ponoć jest idealny. W dodatku na greckiej wyspie pewne małżeństwo próbuje odbudować swoje uczucia, a we wrocławskim ogródku znajduje się anglojęzyczny żółw.

Opowieść ma niezliczone wątki i postacie, a czytelnik nie może uwolnić się z coraz gęstszej sieci intryg, pułapek i niespodzianek. Joanna Bator stworzyła dającą do myślenia publikację, której celem jest pomoc w odnalezieniu właściwej drogi i zerwanie z przeszłością. Tylko w ten sposób można odnaleźć prawdziwą wolność, a książka "Ucieczka niedźwiedzicy" będzie doskonałym początkiem nowego życia. Joanna Bator jest znana również z takich powieści jak "Rok Królika", "Piaskowa góra", "Ciemno, prawie noc", "Japoński wachlarz" czy "Chmurdalia".