Śląski Kopciuszek

Śląski Kopciuszek - Gabriela Anna Kańtor

Myślisz, że piękne i bajkowe historie, w których ubogie i niewinne dziewczynki dostają szansę na lepszą przyszłość, nie zdarzają się naprawdę? To zbyt niewiarygodne? Koniecznie musisz przeczytać opowieść o Joannie Gryzik von Schomberg-Godulla, która wprost z nizin społecznych XIX-wiecznego Śląska wyrwała się do świata bogactw i przywilejów! Znajdziesz ją w książce Gabrieli Kańtor "Śląski Kopciuszek".

Tytułowy "Śląski Kopciuszek" to w rzeczywistości dziewczynka pochodząca z nizin społecznych, która w wyniku przypadku trafiła do domu bogatego i słynącego z dość ponurego charakteru przemysłowca - Karola Goduli, zwanego "śląskim królem cynku". Joannie, dzięki jej niezwykłemu urokowi i wrodzonej ciekawości świata, udało się zdobyć sympatię i przyjaźń mężczyzny. W konsekwencji tego stała się dziedziczką ogromnej fortuny. Brzmi niewiarygodnie? Przekonaj się, jak dalej potoczyła się ta niesamowita historia!

"Śląski Kopciuszek" to opowieść o zetknięciu się ze sobą dwóch, skrajnie różnych światów - zagubionego dziecka z kopalnianej dzielnicy i dojrzałego mężczyzny, magnata przemysłowego, uważanego przez niektórych za szaleńca.

Dowiedz się, jak ten niewiarygodny przypadek zmienił ich życie i sięgnij już dziś po twórczość Gabrieli Kańtor!

Ta przygoda i w Twoim życiu, z pewnością, pozostawi ważny ślad i pozwoli odzyskać wiarę w los, ludzi i magię przyjaźni. Przekonaj się sam!

Gabriela Anna Kańtor, z wykształcenia jest pedagogiem i terapeutą psychologicznym. Pochodzi ze Śląska, pod którego urokiem wciąż pozostaje. Nic więc dziwnego, że właśnie w tej okolicy umiejscowiła akcję kilku swoich książek - "Koronki z płatków śniegu" czy też "Ławeczka księżnej Daisy". Tworzy głównie w gatunkach romans oraz literatura obyczajowa.