Siedem cnót. Antologia poezji

Siedem cnót. Antologia poezji - Praca zbiorowa

"7 cnót" to wspólny projekt siedmiu kobiet, które inspirują do kobiecej współpracy i podążania za swoimi marzeniami. 

Tomik składa z 7 rozdziałów (po jednym dla każdej piszącej), w których znajduje się po 7 utworów o najważniejszych dla nas wartościach. Każdy rozdział otwiera baśniowe zdjęcie piszącej wykonane przez bydgoską fotograficzkę artystyczną Agnieszkę Mlicką ps. Ezo Oneir, a zamyka nasze BIO. 
 
Jesteśmy zgodne co do tego, że w obecnych czasach posiadanie systemu wartości i kształtowanie odpowiedzialnych postaw moralnych niektórym może się wydawać tak obce jak baśniowa kraina – stąd konwencja fotografii.  Poprzez własne wiersze chcemy zachęcić kobiety, młodzież czy też każdą osobę poszukującą swojej drogi do przyjrzenia się, czym są dla niej wartości - czy to narzucone kulturowo zasady czy faktycznie płynące z serca poczucie podążania w swoim kierunku? 
 
Wspólnym tomikiem pragniemy również zachęcić osoby uzdolnione artystycznie, szczególnie osoby piszące poezję do prezentowania swojej twórczości, do wsłuchania się w głos serca i konsekwentnego działania w celu realizacji marzeń. „7 cnót" to piękny dowód na to, że kobiety potrafią współpracować we wzajemnym szacunku przy zachowaniu swojej różnorodności. Nasze działania i przedsprzedaż można śledzić na @7cnót.