Kraina Opowieści. Zaklęcie Życzeń

Kraina Opowieści. Zaklęcie Życzeń - Chris Colfer

Pierwszy tom bestsellerowej serii przygodowej dla czytelników w każdym wieku, autorstwa popularnego aktora, zdobywcy Złotego Globu, Chrisa Colfera, znanego przede wszystkim dzięki kultowemu serialowi "Glee".

Bogato ilustrowana opowieść, w której spotykają się czarownice, wilki, gobliny, trolle i inne cudowne stworzenia. Prawdziwa gratka dla miłośników magii i baśniowości.

Świat Alex i Connera Bailey'ów wkrótce się zmieni.

Gdy babcia bliźniąt daje im cenną książkę z baśniami, nie zdają sobie sprawy, że wkroczą do świata, którego nie mogliby sobie wyobrazić: Krainy Opowieści, gdzie baśnie są prawdziwe.

Lecz jak wkrótce się dowiedzą, historie, które znają tak dobrze, nie skończyły się w tej krainie - Złotowłosa jest poszukiwanym zbiegiem, Czerwony Kapturek ma własne królestwo, a królowa Kopciuszek ma wkrótce zostać matką!
Bliźniaki wiedzą, że będą musieli wrócić w jakiś sposób do domu. Lecz czy odnajdą drogę z depczącą im po piętach legendarną Złą Królową?

"Kraina Opowieści: Zaklęcie życzeń" zabiera czytelników na ekscytującą wyprawę pełną zaklęć, humoru i ciągnącej się strona za stroną przygody.

O autorze


Christopher "Chris" Colfer - autor nr 1 na liście "New York Timesa", piosenkarz i aktor, który za rolę w poplarnym srialu "Glee" został uhonorowany Złotym Globem. Znalazł się na liście stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie według magazynu "Time".

Jako pisarz debiutował w 2012 roku powieścią przygodową dla dzieci "Kraina Opowieści. Zaklęcie życzeń" - pierwszą częścią fantastycznego cyklu o przygodach Alex i Connera. Obecnie jest bestsellerowym autorem, którego książki, to między innymi "Struck By Lightning: The Carson Philips Journal", powieści z cyklu "Kraina Opowiesci", oraz ksiażki towarzyszące: "A TTreasury of Classic Fairy Tales", "The Mother Goose Diaries", "Queen Red RidingHood's Guide to Royalty", "The Curvy Tree i Trollbella Throws a Party".