Keto detoks

Keto detoks - Sara Gottfried

Szukasz książki, która pomoże Ci osiągnąć szczupłą sylwetkę i zadbać o prawidłowy poziom hormonów? Jeśli tak, koniecznie sprawdź poradnik "Keto detoks. 4-tygodniowy plan dla zrzucenia zbędnych kilogramów i odzyskania równowagi hormonalnej", który stworzyła Sara Gottfried.

Nie da się ukryć, że ciała kobiece i męskie nie działają tak samo. Ich potrzeby są inne i funkcjonują w nieco inny sposób, więc jeśli szukasz sposobu na uzyskanie wymarzonej sylwetki, wybierz książkę, która została stworzona z myślą o kobietach.

Idealną pozycją będzie poradnik autorstwa Sary Gottfried. Jest to 4-tygodniowy plan, który doskonale łączy w sobie detoksykację hormonalną z zasadami diety ketogenicznej. Poradnik ten jest dostosowany specjalnie do kobiecych potrzeb. Dzięki niemu dowiesz się, jak zrzucić kilogramy i zadbać o swoje hormony. Autorka zawarła tutaj aż 50 przepisów na pyszne dania. Nauczysz się komponować i planować posiłki tak, aby poprawił się Twój metabolizm. Przekonaj się, że dbanie o hormony, figurę i samopoczucie jest prostsze, niż mogłoby się wydawać.