Kaszka z mlekiem

Kaszka z mlekiem - Sarah Turner

Szczerość, prostota i poczucie humoru, z którymi Sarah Turner, autorka bloga The Unmumsy Mum, pisze o macierzyńskiej rzeczywistości, zaskarbiły jej sympatię setek tysięcy fanów i zapewniły sukces pierwszej książce. Opowiada w niej bez cenzury, jak to naprawdę jest być mamą, a malowany przez nią obraz rodzicielstwa – w którym jest miejsce zarówno na zachwyt, jak na chwile zwątpienia i słabości – przemówił do wielu rodziców.
 Autorka żadnego tematu się nie boi – prowadzi czytelników przez ciążę (niezrozumiale nazywaną stanem błogosławionym) i nocne karmienia, ząbkowanie i odpieluchowywanie, z pozoru niewinne spotkania dla młodych matek i powrót do pracy; opowiada o zmaganiach z przebojowymi kilkulatkami i o tym, co może przynieść zanurzenie się w piekielną otchłań sali zabaw.
Nie dowiecie się z tej książki, jakimi być rodzicami,
co warto kupić i jak należy się czuć. Rozbrajająca szczerość tej opowieści da wam natomiast mnóstwo powodów do śmiechu, być może wzruszy, a na pewno pozostawi was z uczuciem ulgi i myślą: jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam…