Dom obok

Dom obok  - Klaudia Muniak

Książka „Dom obok” Klaudii Muniak to thriller, dla którego zarwiesz noc. Po świetnie przyjętej powieści „Nie zabiłam” autorka powraca z książką, która przeszywa, wciąga i mrozi krew w żyłach. Czytając „Dom obok”, poczujesz się jak na emocjonalnym rollercoasterze. To pozycja dla osób o naprawdę mocnych nerwach!

O czym jest thriller „Dom obok” Klaudii Muniak?

Powieść „Dom obok” Klaudii Muniak to wstrząsająca historia z kategorii kryminał i thriller. Głównymi bohaterkami są siostry – Milena i Laura, wyjątkowe postaci kobiece, które udowadniają, że siostrzana miłość jest silniejsza niż strach.

 

Wszystko zaczyna się w dniu, w którym Milena, studentka logopedii, postanawia wrócić na kilka dni do rodzinnego domu. Jej odwiedziny są jednak niezapowiedziane i – jak się wkrótce okazuje – miła niespodzianka zamienia się w koszmar

 

Milena nie zastaje nikogo z bliskich w domu. Chłód i nadchodząca noc sprawiają, że dziewczyna zaczyna szukać pomocy. Tak trafia do tytułowego „Domu obok” – posiadłości Nowickich. Choć wyposażenie budynku wywołuje gęsią skórkę, a o małżeństwie krążą plotki, że mają oni coś wspólnego z niedawnym zaginięciem młodego chłopaka, to Milena postanawia im zaufać. W końcu Ludmiła i Seweryn Nowiccy to szanowani w miasteczku ludzie. Krótka i przyjazna rozmowa rozwiewa jej obawy.

 

Rano Milena budzi się zamknięta w mrocznym i przerażającym pokoju, którego głównym elementem wyposażenia jest inkwizytorskie krzesło. Później są tylko: krzyk, cierpienie i tortury. Czy Laura usłyszy wołanie Mileny o pomoc? Czy zdąży ją uratować, nim będzie za późno? Sięgnij po pełną napięcia powieść „Dom obok” i odkryj odpowiedzi na te pytania.

„Dom obok” Klaudii Muniak – szokujący thriller

Brawurowy pościg, walka z czasem i siostrzana miłość – to tylko niektóre motywy, które pochłoną cię w trakcie czytania „Domu obok” Klaudii Muniak. Oprócz tego razem z Mileną i Laurą odwiedzisz osiedle w stylu angielskim, odkryjesz najmroczniejsze sąsiedzkie tajemnice i zajrzysz na ponure cmentarzysko. Podczas lektury przeżyjesz także mnóstwo emocji – strach, napięcie, szok, przerażenie i gniew to tylko niektóre z nich. Przygotuj się na mocną książkę, o której długo nie zapomnisz.