Warszawskie Targi Fantastyki. Wiosna 2023

Warszawskie Targi Fantastyki. Wiosna 2023 -

Już 15 - 16 kwietnia 2023  ponownie zapraszamy do Fantastycznego EXPO XXI na​ odległy kraniec świata fantastyki do krain pełnych opowieści o odwadze i honorze . Zanurzymy się w świat pełen legend, smoków i tajemnic .

 

Tak jak zawsze na każdego z Was czekać będzie mnóstwo stoisk Fantastycznych Wystawców , niesamowita atmosfera oraz wiele spotkań autorskich. Fantastycznym Gościem Specjalnym Targów będzie Rebecca F. Kuang, autorka trylogii Wojny Makowe!

 

Wiosenna edycja Targów to jak zawsze idealne miejsca, aby zachwycić się nietypowym rękodziełem , poznać trendy w wydawniczym świecie fantastyki oraz spotkać swoich ulubionych twórców i rzemieślników . Na stoiskach naszych Fantastycznych Wystawców będzie można znaleźć każdego rodzaju przedmioty codziennego użytku, artykuły hobbystyczne, książki, gry planszowe, gadżety, biżuterię - wszystko oprószone szczyptą magii .

 

Przyjdź i przekonaj się, że fantastyka niejedno ma imię, a zanurzenie się w jej świat to fantastyczna przygoda! 

 

Jesteś z nami pierwszy raz i nie wiesz o co chodzi? Już wyjaśniamy!

Warszawskie Targi Fantastyki od 2015 roku gromadzą fanów szeroko pojmowanej fantastyki dając im możliwość spotkania ulubionych autorów, twórców oraz oddania się szałowi zakupów u Fantastycznych Wystawców.

 Na każdego odwiedzającego Targi czekają spotkania z naszymi Fantastycznymi Gośćmi, niesamowita atmosfera oraz... ... nasi Fantastyczni Wystawcy, a u nich:

książki,  komiksy,  gadżety,  biżuteria,  kosmetyki,  zabawki,  ubrania,  akcesoria wszelkiego rodzaju i rozmiaru,  inne cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła i nie wiadomo czego jeszcze 

 

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się na początku marca i potrwa do 11 kwietnia. Tym razem sprzedażą i obsługą Waszych biletów zajmie się eBilet.pl

Po zakończeniu przedsprzedaży bilety będzie można zakupić w kasach podczas trwania wydarzenia, ale... karnety dwudniowe i pakiety wejściówek będzie można zamówić WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży.

 

 Przedsprzedaż:

 Karnet 2 dniowy: 23,00  Bilet Jednodniowy Normalny: 17,00  Bilet Jednodniowy Ulgowy: 12,00

 

 Pakiety wejściówek (2 dniowe):

 Para (2N): 40,00  Trójka (1N + 2U): 55,00  2 Pary (2N + 2U): 75,00  Full (2N + 3U): 90,00  Poker (2N + 4U): 110,00

 

W pakietach N oznacza wejściówkę normalną, U - ulgową.  Wszystkie pakiety są DWUDNIOWE.  Bilety i wejściówki Ulgowe są przeznaczone WYŁĄCZNIE dla Uczestników poniżej 13 roku życia. Tacy Uczestnicy MUSZĄ przebywać pod opieką osoby PEŁNOLETNIEJ przez CAŁY czas pobytu na wydarzeniu.

 

 Kasy w trakcie trwania wydarzenia:

 Bilet Jednodniowy Normalny: 20,00  Bilet Jednodniowy Ulgowy: 15,00

 Najmłodsi Fani (poniżej 7 roku życia) tradycyjnie zwolnieni są z obowiązku posiadania biletu 

 

https://www.ebilet.pl/biznes/targi/warszawskie-targi-fantastyki

 

 Godziny otwarcia Targów  Sobota: 10:00 - 20:00  Niedziela: 10:00 - 18:00