Trudna miłość. Mama i ja. Regina Brett. Insignis 2020. Premiera 30 września 2020!

Trudna miłość. Mama i ja - Regina Brett

Trudna miłość. Mama i ja – nowa, autobiograficzna książka Reginy Brett

 

Na tę książkę czekało wielu czytelników Reginy Brett, autorki między innymi stale obecnego na listach bestsellerów tytułu Bóg nigdy nie mruga. Czekała na tę książkę również sama autorka – dopiero teraz, po wielu latach, poczuła się gotowa, by opisać najtrudniejszą, ale i najważniejszą relację w jej życiu: relację z własną matką.

 

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz! 

http://bit.ly/trudna-milosc

 

Trudna miłość. Mama i ja to uderzająca w najczulsze struny serca opowieść o miłości do mamy, która nie potrafiła kochać własnej córki. Wspomnieniowa forma oraz towarzyszące narracji autorki zdjęcia z dzieciństwa i dorosłości sprawiają, że czujemy się jak podczas intymnej rozmowy z przyjacielem – przyjacielem, który przedstawia nam historię swojego życia, a zarazem pokazuje uniwersalne prawdy. A to właśnie w umiejętności przekazania tych niezmiennych prawd tkwi siła pisarstwa amerykańskiej pisarki, co potwierdza ogromna popularność Reginy Brett w Polsce. Pisarka przekuwa własne doświadczenia w poruszające opowieści, w którym odnajdzie się każdy z nas.

 

Spot promujący książkę: 

https://youtu.be/v0Har_T0kYw

 

Trudna miłość. Mama i ja ma w zamyśle przynieść uzdrowienia nie tylko autorce, ale przede wszystkim czytelnikom. W mocnych i pięknych słowach Regina Brett portretuje trudną relację rodzic–dziecko; sięga zarówno do pięknych, jak i trudnych chwil, kreśląc niezapomnianą historię złości, przebaczenia oraz tego, co zawsze zostaje na końcu – miłości. A dedykuje tę książkę wszystkim swoim czytelnikom, pragnąc, aby zawsze kochali dzieci, którymi byli i po części wciąż są.

 

Kilka słów do swoich czytelników kieruje sama Regina w filmiku promującym jej nową książkę – zapraszamy do obejrzenia: 

https://youtu.be/ZvSEFopFuFY

 

Trudna miłość. Mama i ja ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis 30 września


Konkursy

Leniwy konkurs z Wydawnictwem Initium
Czas trwania: 18-06-2024 - 23-06-2024
Postaw mi kawę na buycoffee.to