Poznańskie Targi Książki 2020

1581601920-targi.png

Na Poznańskich Targach Książki zapoznasz się z ofertą  140 wystawców – zarówno największych i znanych wydawnictw, jak i niszowych, publikujących ambitne książki mniej znanych autorów z Polski i zagranicy.

Poznańskie Targi Książki to  liczne spotkania z autorami,  które odbędą się na kilku scenach. Oprócz ekspozycji z książkami uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić Strefę Komiksu, Strefę Scrabble czy Strefę Naj Naj z atrakcjami dla najmłodszych. Odbędą się w nich warsztaty – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Książki najlepiej czytać w akompaniamencie przyjemnych dźwięków. Dlatego zapraszamy fanów klasycznego brzmienia na giełdę winylową – stoisko z czarnymi krążkami co roku przyciąga rzeszę miłośników muzyki.

W ramach Poznańskich Targów Książki zobaczysz również wystawy: Mistrz Ilustracji – w tym roku poświęcona będzie twórczości Janusza Grabiańskiego oraz Salon Ilustratorów czyli prezentację  prac polskich autorów ilustracji i grafiki książkowej młodego pokolenia.

 

W ramach targów odbędzie się również konferencja Book Marketing adresowana do osób zawodowo zajmujących się książką i czytelnictwem. Już teraz kup bilet i weź udział w warsztatach i prelekcjach z udziałem m.in. jednej z najbardziej poczytnych, polskich pisarek Katarzyny Bondy czy Pawła Tkaczyka - autora książek o budowaniu marki, który współpracował m.in. z HBO, Sony czy Orange. 

Book Marketing to dwudniowe spotkanie z pisarzami, marketingowcami, sprzedawcami, naukowcami i designerami. Każdy z nich podzieli się wiedzą i odpowie na pytania na temat książek i czytelników w erze social mediów i big data. Zobacz pełny program konferencji. 

Poznańskie Targi Książki odbędą się w dniach 6-8 marca 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach numer 7 i 8. Uczestnicy PTK mogą wziąć udział także w Targach Edukacyjnych Poznań oraz Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Godziny otwarcia

6.03.2020 (piątek) 10:00-18:00

7.03.2020 (sobota) 10:00-18:00

8.03.2020 (niedziela) 10:00-16:00

Wejście na Poznańskie Targi Książki jest bezpłatne. Więcej o biletach (Konferencja Book Marketing) i płatności za parking znajdziesz tutaj.  

Wejście i wjazd

Na Poznańskie Targi Książki 2020 wejdziesz od strony dworca Poznań Główny (Hol Wschodni / Wejście Wschodnie), a także od ulicy Śniadeckich (Hol Zachodni / Wejście Zachodnie). Wydarzenie odbędzie się w pawilonach numer 7 i 8 - bezpośrednie wejście od ulicy Śniadeckich. W tym samym czasie odbędą się Targi Edukacyjne zlokalizowane w pawilonach 7A i 8A. Na oba wydarzenia wstęp jest bezpłatny. Na miejscu znajdują się szatnie. 

Wjazd dla samochodów od ulicy Śniadeckich - oznaczone na mapie jako Wjazd, a także od ulicy Głogowskiej - oznaczone na mapie jako brama numer 9.

 

 

więcej na: https://targiksiazki.pl/pl/


Konkursy

Konkurs z Muduko
Czas trwania: 10-06-2024 - 16-06-2024
Postaw mi kawę na buycoffee.to