Kody rabatowe i inne nagrody do wygrania! WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

                             

Prawdziwą gratkę dla wszystkich moli książkowych przygotował portal AleRabat.com we współpracy z TaniaKsiazka.pl - trzyetapowy konkurs, podczas którego można wygrać kody rabatowe o łącznej wartości 60 złotych, gadżety i kartę podarunkową na 50 złotych!

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kliknąć tutaj - Udane zakupy by alerabat.com.

 

Kiedy?

I etap (19.02.2018) – do wygrania 10 kodów rabatowych o wartości 10zł każdy!

II etap (21.02.2018) – do wygrania 3 kody rabatowe o wartości 50zł każdy!

III etap (23.02.2018) – do wygrania zestaw TanioKsiazkowych gadżetów (bawełniana torba, kubek, zakładki magnetyczne) + książka Był sobie pies + karta podarunkowa 50 zł do wykorzystania w taniaksiazka.pl!

 

Podczas każdego etapu na blogu Udane zakupy by alerabat.com pojawi się post, w którym zadane zostaną dwa pytania konkursowe (jedno na temat AleRabat.com, a drugie na temat TaniaKsiazka.pl). Aby zgłosić swoje odpowiedzi - prześlij je na adres konkurs@alerabat.com.

 

AleRabat.com powiadomi Cię o wynikach każdego z etapów konkursu w dniach: 20.02.2018 (I etap), 22.02.2018 (II etap), 24.02.2018 (III etap).

 

UWAGA - jedna osoba może wziąć udział w każdym z etapów, więc jeśli szczęście dopisze można zgarnąć kilka nagród w kilka dni!

 

 

Regulamin konkursu dostępny na: http://alerabat.com/regulamin-konkursu-taniaksiazka

 

 

Organizatorzy konkursu:

AleRabat.com jedna z najpopularniejszych platform rabatowych w Polsce, która każdego dnia daje dostęp do kilkunastu tysięcy kodów rabatowych i promocji w sklepach online

TaniaKsiazka.pl – lider księgarni internetowych w Polsce, który od niemalże 12 lat proponuje swoim użytkownikom książki w najlepszych cenach na rynku

 

                                                                                                  

 


Postaw mi kawę na buycoffee.to