Diety oczami naukowców. Krystyna Monk. Novae Res 2013

Diety oczami naukowców - Krystyna  Monk

Jeśli ktoś jest zainteresowany zagadnieniem diety oraz zdrowego stylu życia, znaleźć może tysiące różnych publikacji na ten temat. W tym momencie wybranie diety odpowiedniej dla swojego organizmu staje się trudnym i skomplikowanym zadaniem. Z pomocą przychodzi Krystyna Monk, dziennikarka zajmująca się tematyką medyczną.

Jej poradnik "Diety oczami naukowców" jest  pozycją umożliwiającą wyłowienie z morza różnorodności taką dietę, która niesie z sobą rzeczywiście jakieś wartości, a nie pogorszenie stanu zdrowia.
Bazując na najnowszych badaniach przeprowadzonych przez specjalistów różnych dziedzin, w prosty i zrozumiały sposób autorka opisuje zagadnienia związane z dietą. Przeczytamy tutaj m.in. o dietach stosowanych przez naszych przodków, opracowanych przez naukowcach sposobach sprzyjających schudnięciu, wpływie wybranych produktów żywnościowych na zdrowie, znaczeniu aktywności fizycznej w odchudzaniu czy najnowszych odkryciach związanych ze skutkami otyłości.

W poradniku znajdziemy także rekomendacje dotyczące jedzenia owoców i warzyw, przyprawiania potraw i ich gotowania. Szukając dla siebie odpowiedniej diety, warto również wiedzieć, jakich diet wystrzegać się całkowicie, a na koniec poczytać o dietach stosowanych przez celebrytów.

Polecam ten poradnik wszystkim pragnącym zapoznać się z naukowo popartą wiedzą na temat prawidłowego sposobu odżywiania się, który pomoże zachować zdrowie i prawidłową wagę.


/MC/


Konkursy

Leniwy konkurs z Wydawnictwem Initium
Czas trwania: 18-06-2024 - 23-06-2024
Postaw mi kawę na buycoffee.to